UBEZPIECZENIA

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w usługach rolniczych, doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa ubezpieczenie maszyn rolniczych. Każdego dnia, zarówno podczas pracy w polu, jak i transporcie drogowym, może dojść do zdarzeń losowych na które nie mamy wpływu. W dzisiejszych czasach, gdzie mamy styczność z coraz nowszymi, nowocześniejszymi maszynami o wysokiej wartości, kompleksowe ubezpieczenie to podstawa.

Dlatego Firma Kowala Agrotechnika oferuje profesjonalne doradztwo, pośrednictwo i obsługę ubezpieczeń z sektora Agro (ubezpieczenie maszyn, upraw, gospodarstwa itp.) w Concordia Polska TUW.

Jesteśmy zespołem specjalistów, pracujących w branży od wielu lat, rolnictwo to nasza pasja. Dzięki dużej wiedzy z zakresu maszyn rolniczych jak i charakterystyki pracy w gospodarstwie, doskonale znamy potrzeby oraz ryzyka jakie występują przy codziennej pracy. Dlatego możemy w fachowy i zrozumiały sposób doradzić, wyjaśnić i zaoferować odpowiednie ubezpieczenie dla Państwa potrzeb.

Zachęcamy do kontaktu.

Kowala Agrotechnika Sp. z o.o.
Witobel,
ul. Wrocławska 85,
62-060 Stęszew
tel: +48 61 8195 660
Pon - Pt: 08:00 - 17:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem