FINANSOWANIE

Nasza propozycja


leasing (operacyjny i finansowy) lub pożyczka

umowa do 120 miesięcy

opłata wstępna już od 0%

finansowanie w PLN i EUR

minimalny udział ziemi własnej lub dzierżawionej

możliwość spłaty kapitału dwa razy w roku

finansujemy projekty inwestycyjne z wykorzystaniem środków unijnych

atrakcyjne warunki ubezpieczenia
 


W dzisiejszych czasach finansowanie zakupu, stanowi nieodłączną część sprzedaży. Zainteresowanym uzyskaniem finansowania, zawsze jesteśmy w stanie przedstawić interesujące rozwiązanie, pochodzące od sprawdzonego partnera z rynku finansów.

Idea Getin Leasing S.A.
Robert Wolny


 
Zapytanie o finansowanie
Dotyczy *
Wpłata własna *
Okres finansowania
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kowala Agrotechnika Sp. z o.o., Witobel, ul. Wrocławska 85, 62-060 Stęszew, NIP: PL7773229369 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Kowala Agrotechnika Sp. z o.o., Witobel, ul. Wrocławska 85, 62-060 Stęszew, NIP: PL7773229369 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


 
 

Kowala Agrotechnika Sp. z o.o.
Witobel,
ul. Wrocławska 85,
62-060 Stęszew
tel: +48 61 8195 660
Pon - Pt: 08:00 - 17:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem